Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE + REPARATIE LA AUTO CU NR MAI60679

Număr anunț
DA35028065
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
Furnizor / câștigător
CAR SOFT SISTEM S.R.L. (CUI 34748899)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.894 RON
Data publicării
13.02.2024 13:46
Data finalizării
16.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.894 RON