Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE ELECTRONICE - REABILITARE, MODERNIZARE SI DOTARE CAMIN CULTURAL COMUNA TEREGOVA - RUSCA

Număr anunț
DA29959311
Autoritate contractantă
Comuna Teregova (Primaria comunei Teregova) (CUI 3227246)
Cod CPV
31710000-6 · Echipament electronic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.405.480 RON
Data publicării
16.02.2022 00:00
Data finalizării
17.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.405.480 RON