Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii consultanta de specialitate comisie receptie

Număr anunț
DA29966939
Autoritate contractantă
COMUNA GHIDIGENI (PRIMARIA GHIDIGENI) (CUI 3655897)
Cod CPV
71311100-2 · Servicii de asistenta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
35.794.648 RON
Data publicării
17.02.2022 00:00
Data finalizării
18.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.794.648 RON