Ofertă acceptată Cumpărare directă

DRUMURI DE EXPLOATARE AGRICOLA SM 4.3 faza P.T.

Număr anunț
DA29971635
Autoritate contractantă
COMUNA VISINA (CUI 4344228)
Cod CPV
71311220-9 · Servicii de inginerie rutiera (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.012 RON
Valoare atribuită
30.169.940 RON
Data publicării
17.02.2022 00:00
Data finalizării
18.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.169.940 RON

din 2.012 RON estimat