Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top OPTITEXT !!! PRET CANTITATE INTRE 1000–3999 TOPURI

Număr anunț
DA29969595
Autoritate contractantă
COMUNA CREVEDIA (CUI 4280132)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
17.02.2022 00:00
Data finalizării
18.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON