Atribuită Cumpărare directă

R2520/15.02.2024 - Radiator incalzire salon (capat) ISUZU CITIPORT

Număr anunț
DA35051039
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
TERMODISTRIB S.R.L. (CUI 24676817)
Cod CPV
34312300-0 · Radiatoare pentru vehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
15.02.2024 13:46
Data finalizării
16.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON