Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mutare (rehost) a soft-ului GIS (aplicatia PATJ)

Număr anunț
DA29966954
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
72265000-0 · Servicii de configurare de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.238.906 RON
Data publicării
17.02.2022 00:00
Data finalizării
18.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.238.906 RON