Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICE CENTRALE TELEFONICE SI ALTE ECHIPAMENTE DE TELECOMUNICATII CU APARATURA SI RETEAUA AFERENTA

Număr anunț
DA29975091
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau (CUI 4602092)
Cod CPV
50334130-5 · Servicii de reparare si de intretinere a centralelor telefonice interne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.157.066 RON
Data publicării
17.02.2022 00:00
Data finalizării
18.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.157.066 RON