Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASA CALDA sau PACHET ALIMENTAR IN SCOLI 21.02-10.06.2022

Număr anunț
DA29982481
Autoritate contractantă
Comuna Cazanesti (Primaria Cazanesti) (CUI 4426450)
Cod CPV
55523000-2 · Servicii de catering pentru alte societati sau institutii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.538.680 RON
Data publicării
18.02.2022 00:00
Data finalizării
18.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.538.680 RON