Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de revizie butelii oxigen si mentenanta si calibrare tester

Număr anunț
DA29971268
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "CPT.PUICA NICOLAE" AL JUDETULUI ARGES (CUI 4317894)
Cod CPV
45259000-7 · Reparare si intretinere a echipamentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.836.925 RON
Data publicării
17.02.2022 00:00
Data finalizării
18.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.836.925 RON