Atribuită Cumpărare directă

Adaptor intre debitmetru si barbotor / umidificator de u.f - 9/16 vers 1/4

Număr anunț
DA35054327
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI 26950950)
Cod CPV
33157810-6 · Instalatie de oxigenoterapie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.950 RON
Data publicării
15.02.2024 13:46
Data finalizării
16.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.950 RON