Atribuită Atribuire

Publicare anunt cotidian national Evenimentul zilei in data de 13.12.2019 din 13.12.2019 pentru organizare concurs in data de 14.01.2019

Număr anunț
DAN1197199
Autoritate contractantă
Municipiul Timisoara (CUI 14756536)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI RO38547529)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
99,45 RON
Data anunțului
09.12.2019 15:11

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.