Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de realizare alee din pavele si borduri in sat Falciu, comuna Fălciu, jud. Vaslui

Număr anunț
DA29968285
Autoritate contractantă
COMUNA FALCIU (CUI 4540003)
Cod CPV
45255420-9 · Lucrari de montaj pe uscat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.312.397 RON
Data publicării
17.02.2022 00:00
Data finalizării
21.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.312.397 RON