Atribuită Cumpărare directă

Mapa cu elastic si buton 2.5cm, albastra, Caiet format A4 96 file coperta cartonata policromie

Număr anunț
DA34977563
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA "MEREU ÎMPREUNĂ" (CUI 27509058)
Cod CPV
30199500-5 · Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.059,90 RON
Data publicării
06.02.2024 13:46
Data finalizării
16.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.059,90 RON