Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIONARE UTILAJ PROFESIONAL GOSPODARIE COMUNALA, COMUNA PRUNDU BARGAULUI’’

Număr anunț
DA29977057
Autoritate contractantă
COMUNA PRUNDU BARGAULUI (CUI 4347410)
Cod CPV
16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.313.775 RON
Data publicării
18.02.2022 00:00
Data finalizării
21.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.313.775 RON