Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare trotuare in mediu rural cu o lungime medie cuprinsa intre 700 m - 1000 m

Număr anunț
DA29984109
Autoritate contractantă
Comuna Corund (CUI 4246084)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.485.731 RON
Data publicării
18.02.2022 00:00
Data finalizării
21.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.485.731 RON