Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de supraveghere video

Număr anunț
DA29961573
Autoritate contractantă
Orasul Ardud (CUI 3897173)
Cod CPV
31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.961.837 RON
Data publicării
16.02.2022 00:00
Data finalizării
21.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.961.837 RON