Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie scaun stadion propilena, Mun. Adjud, jud. Vrancea - 355 bucăți

Număr anunț
DA29973992
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
Cod CPV
37451730-0 · Accesorii de antrenament pentru fotbal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.998.300 RON
Data publicării
17.02.2022 00:00
Data finalizării
21.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.998.300 RON