Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mustucuri igienice pentru alcooltest Drager 3000/5510/5820/6000/6810/6820/7510(set 100 buc.)

Număr anunț
DA29981313
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93 RON
Valoare atribuită
4.432.060 RON
Data publicării
18.02.2022 00:00
Data finalizării
21.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.432.060 RON

din 93 RON estimat