Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCHIRIAT UTILAJE - LUCRARI DE CURATENIE LA RAMPELE DE GUNOI

Număr anunț
DA29988439
Autoritate contractantă
COMUNA CIULNITA (CUI 4231903)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.015 RON
Valoare atribuită
33.982.084 RON
Data publicării
21.02.2022 00:00
Data finalizării
22.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.982.084 RON

din 2.015 RON estimat