Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci negri europubela 240 litri 10 saci/um/ Saci menajeri negri HD-LD 60L 72 x 60 cm 14 micr 20 buc/

Număr anunț
DA29994646
Autoritate contractantă
COMUNA SLOBOZIA CIORASTI (CUI 4297843)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.562.512 RON
Data publicării
21.02.2022 00:00
Data finalizării
22.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.562.512 RON