Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bec stroboscopic cu cablaj, placa cu circuit imprimat si conector, pentru rampa albastra RLA 20

Număr anunț
DA29992048
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GORJ (CUI 5632539)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.571.153 RON
Data publicării
21.02.2022 00:00
Data finalizării
22.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.571.153 RON