Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla interactiva wireless 94" IBOARD IB-94Q4,16:9 tehnologie tactila IR, pentray inteligent

Număr anunț
DA29989696
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA "SFANTA MARINA (CUI 30838816)
Cod CPV
39292000-5 · Tablite sau table scolare pentru scris sau pentru desenat sau instrumente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.941.672 RON
Data publicării
21.02.2022 00:00
Data finalizării
22.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.941.672 RON