Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector Epson EH-TW7000 inlocuitor TW6700/W, 3LCD 3D active, 3000 lumeni, 4K PRO-UHD, 16:9, 4

Număr anunț
DA29989492
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.491.492 RON
Data publicării
21.02.2022 00:00
Data finalizării
22.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.491.492 RON