Ofertă acceptată Cumpărare directă

BETON C 16/20, d = 16 mm TRANSPORTAT

Număr anunț
DA29995146
Autoritate contractantă
COMUNA RACOVITA (PRIMARIA COMUNEI RACOVITA) (CUI 2541673)
Cod CPV
44114000-2 · Beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.481.930 RON
Data publicării
21.02.2022 00:00
Data finalizării
22.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.481.930 RON