Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie si de dezinsectie la Scoala gimnaziala nr. 29 “MIHAI VITEAZUL” Constanta

Număr anunț
DA35054023
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr.29 "Mihai Viteazul" Constanta (CUI 29447598)
Furnizor / câștigător
EUROPEST COMPANY SRL (CUI 19585020)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.663 RON
Data publicării
15.02.2024 13:46
Data finalizării
16.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.663 RON