Atribuită Cumpărare directă

Incarcator laptop DELL

Număr anunț
DA35051878
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala Nr 39 ”Nicolae Tonitza” (CUI 29452438)
Furnizor / câștigător
MAGENTA SYSTEM S.R.L. (CUI 11794217)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
718,50 RON
Data publicării
15.02.2024 13:46
Data finalizării
16.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

718,50 RON