Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare Container 12000 L X 2400 l X 2680 H

Număr anunț
DA29995506
Autoritate contractantă
COMUNA DARASTI (CUI 4420856)
Cod CPV
34221000-2 · Containere mobile cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.165.542 RON
Data publicării
22.02.2022 00:00
Data finalizării
23.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.165.542 RON