Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dirigentie de santier pentru obiective de modernizare strazi,drumuri locale si forestiere

Număr anunț
DA29997080
Autoritate contractantă
Comuna Belin (Primaria comunei Belin) (CUI 4404567)
Cod CPV
71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.584.017 RON
Data publicării
22.02.2022 00:00
Data finalizării
23.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.584.017 RON