Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii pentru organizare campanie de informare privind coruptia adresata cetatenilor

Număr anunț
DA30016173
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
Cod CPV
79341400-0 · Servicii de campanii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.126.459 RON
Data publicării
23.02.2022 00:00
Data finalizării
24.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.126.459 RON