Ofertă acceptată Cumpărare directă

Statie de calcat cu aburi BIEFFE Maxi Vapor Plus 5L

Număr anunț
DA30012723
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
Cod CPV
39713500-8 · Fiare de calcat electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.429.156 RON
Data publicării
23.02.2022 00:00
Data finalizării
24.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.429.156 RON