Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispozitiv criptografic securizat tip token, SafeNet, eToken 5110, negru

Număr anunț
DA30010010
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Cod CPV
38731000-8 · Contoare cu jetoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.005.870 RON
Data publicării
23.02.2022 00:00
Data finalizării
24.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.005.870 RON