Ofertă acceptată Cumpărare directă

Expert indep. in recrutarea resurselor umane pt. SC Sopa Selimbar SRL cf nota 9614/22.02.2022

Număr anunț
DA30021476
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
79600000-0 · Servicii de recrutare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
42.048.403 RON
Data publicării
24.02.2022 00:00
Data finalizării
24.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.048.403 RON