Atribuită Atribuire

Repararea in regim de urgenta a 3 buc. display ICOL (seria 447/2008, 322/2008 si 066/2008) din dotarea locomotivelor EA 131, EA 393 si EA 403, conform devizelor de lucrari nr. 2178÷2180/06.11.2019 si plata pentru constatarea a 3 buc. display ICOL nereparabile (fara serii), conform devizului de lucrari nr. 2181/06.11.2019 /SRTFC Buc/Depoul Bucuresti Calatori

Număr anunț
DAN1223284
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
SOFTRONIC SRL (CUI RO11492278)
Cod CPV
50221000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a locomotivelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.908,84 RON
Data anunțului
16.01.2020 10:47

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.