Atribuită
Atribuire
Servicii de executor judecatoresc conform contract incheiat intre parti: *S.C. nr. 4500/12.04.2019 a Jud. Cv. - 40.00 *S.C. nr. 2760/15.03.2018 a Jud. Cv. - 40.00 *S.C. nr. 10063/30.09.2019 a Jud. Cv - 40.00 *S.C. nr. 7020/07.06.2019 a Jud. Cv. - 11.10 *S.C. nr. 8454/03.07.2019 a Jud. Cv. – 18.41 *S.C. nr. 8349/03.07.2019 a Jud. Cv. - 4.65 *S.C. nr. 1427/11.02.2019 a Jud. Cv - 7.62
- Număr anunț
- DAN1237484
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- Societatea Civila Profesionala de Executori Judecatoresti Drumea - Nicut si Ciovica (CUI 40632332)
- Cod CPV
- 75242110-8 · Servicii de executor judecatoresc (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 161,78 RON
- Data anunțului
- 12.02.2020 13:55
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.