Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rezervor pentru pipetare 55 ml pt pipete semiautomate multicanal / Rezervoare pt reactivi NESTERILE

Număr anunț
DA30001143
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 4226443)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.171.693 RON
Data publicării
22.02.2022 00:00
Data finalizării
25.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.171.693 RON