Atribuită Cumpărare directă

THEOPHYLLINUM

Număr anunț
DA35042916
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BOTOSANI (CUI 14835931)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33662000-8 · Medicamente pentru organele senzoriale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
723,80 RON
Data publicării
14.02.2024 13:46
Data finalizării
16.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

723,80 RON