Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPA 440/80-30 14PR TI-09 (16.9-30) (E-95.7) TL MITAS

Număr anunț
DA30025261
Autoritate contractantă
ORASUL CEHU SILVANIEI (CUI 4291859)
Cod CPV
34352000-9 · Pneuri pentru sarcina mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92 RON
Valoare atribuită
2.045.181 RON
Data publicării
24.02.2022 00:00
Data finalizării
25.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.045.181 RON

din 92 RON estimat