Atribuită
Atribuire
Servicii de asistență medicală și infirmerie prestate de către o infirmieră la Creşa nr. 1, din mun. Arad, Str. Izoi, nr. 1, o infirmieră la Creşa nr. 10, din mun. Arad, Aleea Tomis, nr. 1 și o infirmieră la Creșa nr. 16, din mun. Arad, Aleea Predeal, nr. 3, în perioada 02.03.2020 - 31.03.2020 - contract subsecvent de servicii - procedură proprie - servicii cuprinse în Anexa nr. 2 din Legea nr. 98/2016, cu modificarile si completarile ulterioare.
- Număr anunț
- DAN1243606
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA ARAD (CUI 13934937)
- Furnizor / câștigător
- ADEMEDSAN SRL (CUI RO16199610)
- Cod CPV
- 85141200-1 · Servicii prestate de personalul de asistenta medicala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 19.008 RON
- Data anunțului
- 02.03.2020 10:53
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.