Atribuită
Atribuire
Servicii de inchiriere echipamente de imprimare, copiere, scanare - Act Aditional nr 59/2332/28.02.2020 -prelungire luna martie -la Contract nr 355/27.12.2018//1257/27.12.2018
- Număr anunț
- DAN1244252
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI RO29099973)
- Cod CPV
- 98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 5.240 RON
- Data anunțului
- 03.03.2020 12:34
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.