Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Atribuire
SERVICII DE VERIFICARE SI INLOCUIRE A BATERIEI ACUMULATOARE AUTOTURISM CU NR DE INMATRICULARE B-380-WRX, CONFORM COMENZII DE REPARATIE NR.898633/03.03.2020 SI A FACTURII NR. 69588/03.03.2020
- Număr anunț
- DAN1245073
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN NORD SRL (CUI RO29300928)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.209,70 RON
- Data anunțului
- 04.03.2020 14:44
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.