Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPRAY SC UNIV RAL 9010 ALB 400ML

Număr anunț
DA29991494
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Lazar Edeleanu (CUI 2843833)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.528.066 RON
Data publicării
21.02.2022 00:00
Data finalizării
25.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.528.066 RON