Atribuită
Atribuire
Legitimatii calatorie SNCFR pt participare la curs de instruire PEDb salariati Tarasenie Florica si Dragomir Dan Alin ff nr. 994495 (250,25 lei fara TVA) si 994496/21.02.2020 (250,25 lei fara TVA)
- Număr anunț
- DAN1252307
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
- Furnizor / câștigător
- SPCIETATEA NATIONALA DE TRANSPORT FEROVIAR DE CALATORI "CFR CALATORI - SA" (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 60210000-3 · Servicii de transport feroviar public (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 500,50 RON
- Data anunțului
- 23.03.2020 14:10
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.