Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEMOMED 2022 + Ghid Farmacoterapic Alopat si Homeopat (Ed 27 Volumele 1 si 2 (Dumitru Dobrescu)

Număr anunț
DA30006069
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.969.740 RON
Data publicării
23.02.2022 00:00
Data finalizării
25.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.969.740 RON