Atribuită
Atribuire
Servicii de colectare a deșeurilor menajere, selective cod CPV 90511000-2, pentru locațiile DGPI, anunţ nr. ADV1134852 din 10.03.2020 LOTUL NR. 2- Imobile DGPI din localitatea Bradetu Judetul Arges,ofertant castigator FINANCIAR URBAN SRL la valoarea totala de 2.984,16 lei fara TVA, CONTRACT NR. 1887493/07.04.2020 VALABIL PANA LA 31.12.2020.
- Număr anunț
- DAN1260341
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- FINANCIAR URBAN SRL (CUI 15343880)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 2.984,16 RON
- Data anunțului
- 07.04.2020 16:46
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.