Ofertă acceptată Cumpărare directă

Brosura tip B7, 150 g, 10 pag - coperta plastifiere mat+capse

Număr anunț
DA29998074
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Cod CPV
22100000-1 · Carti, brosuri si pliante tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.744.953 RON
Data publicării
22.02.2022 00:00
Data finalizării
25.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.744.953 RON