Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale intretinere BULDOEXCAVATOR JCB 3CX PRIMARIA BROSTEI

Număr anunț
DA30030397
Autoritate contractantă
ORASUL BROSTENI (CUI 5927254)
Cod CPV
09211600-7 · Uleiuri pentru sisteme hidraulice si pentru alte utilizari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.331.712 RON
Data publicării
25.02.2022 00:00
Data finalizării
28.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.331.712 RON