Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dirigentie de santier „REABILITAREA, MODERNIZAREA SI ECHIP. CLADIRILOR APARTINAND GRADINITEI FLOAREA

Număr anunț
DA30029299
Autoritate contractantă
Orasul Balan (Primaria Balan) (CUI 4367612)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.356.552 RON
Data publicării
25.02.2022 00:00
Data finalizării
28.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.356.552 RON