Atribuită
Atribuire
Achizitie ierbicid total Leo Green ( 10 L X 22.94 lei si Bidon 20 L ( 1X 366.97 lei ) conf ref 14794/23.04.2020 si 14762/23.04.2020
- Număr anunț
- DAN1271974
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- BIOPLANT S.R.L. (CUI RO10479025)
- Cod CPV
- 24453000-4 · Erbicide (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 596,37 RON
- Data anunțului
- 30.04.2020 11:22
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.