Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONTRACT SERVICE SI ASISTENTA TEHNICA PENTRU CASE DE MARCAT (01.03.2022 - 30.06.2022)
- Număr anunț
- DA30037756
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA CENTRALA UNIVERSITARA M EMINESCU IASI (CUI 4540836)
- Cod CPV
- 50311400-2 · Repararea si intretinerea calculatoarelor si a masinilor contabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.996 RON
- Valoare atribuită
- 2.638.979 RON
- Data publicării
- 28.02.2022 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2022 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.